Benefity 2

 

  

SPECIÁLNÍ NABÍDKA PRO BENEFITY.CZ

BUDAPEŠŤ 

 městský a zárověň wellness hotel Aquicum 5*****

SLEVA až 45%


2 osoby, tři noci / 4 dny v lázeňským městě Budapešť. Ubytování v luxusním hotelu Aquincum 5*, se snídaní a wellness

 

 

  • Ubytování pro 2 osoby v pokoji Superior 
  • Snídaně pro 2 osoby
  • 3 noci / 4 dny
  • Neomezený vstup do wellness světa v hotelu s termální vodou - Aquincum Spa
  • městské a lázeňské taxy v ceně ubytování
 •  

 

 

   Termíny: 14.04. - 12.07. a 1.10. - 31.10. 2017 - POBYT NA 2 NOCI POUZE

CENA po slevě: 5399 Kč / 2 osoby / 2 noci 

( běžná pultová cena v hotelu  10.490 Kč / osoba)

Daná cena platí pouze pro klienty BENEFITY.CZ při zadání

slevového kódu při objednávce !

ve dvoulůžkovém pokoji superior

 

 

Základní údaje

 • Ubytování na 3 noci /4 dny  v Budapešti
 • ·         Termíny na výběr v období  2/1 - 14/04 2017 a 14.4.- 12.7.2017
 • ·         Nájezdové dny kdykoliv
 • ·         Udělejte si rezervaci včas! Termíny se rychle vyprodávají
 • ·         dítě od 0 do 5,99 let je zdarma  
 • Potvrzení rezervace cestovní agenturou Primazájezd každý pracovní den od 9 do 17 hod
 • Dotazy týkající se termínů a cen  jsou zodpovězeny pondělí - pátek v době od 9 do 19 hod. na tel. 222 231 630
 • Snídaně formou švédských stolů 
 • Volný vstup do termálních lázní v hotelu
 • Volný vstup do posilovny
 • Koupací plášť a ručníky po celou dobu pobytu
 • Bezplatné použití sejfu v pokoji
 • V ceně není zahrnuto: parkování 14€ / den a vratná kauce cca 30€. Tato kauce slouží jako garance na minibar, masáže, atd a je vrácena při odjezdu. Lze buď v hotovosti nebo kartou.

Popis nabídky

Užijte si pobyt ve dvojici v hotelu u Dunaje, kde se inspirace setkává s tradicí. Během 4 dnů vás čekají horké léčivé prameny přímo v hotelu, luxusní design a 5hvězdičková péče v Aquincum Hotel Budapest*****.

 Aquincum Hotel Budapest***** se nachází v lukrativní oblasti podél řeky Dunaj, na straně Buda tohoto nádherného města a přes řeku od Margaret Island s jejím slavnými termálními vodami. Hotel je obklopen středověkými uličkami, vinotékami, restauracemi a vlastním Green Parkem.

Hlavním rysem hotelu jsou známé přírodní lázně, které čerpají svou léčebnou vodu přímo z Margaret Island. Hotel nabízí panoramatický výhled na kopce Budy, 310 pokojů, restaurace a bary, 14 zasedacích místností a 1.660 m2 Spa, příjemnou atmosféru pro volný čas návštěvníků a pohodlné obchodní prostředí pro firemní hosty.


Budapešť je dobře známá pro své lázeňské procedury. Hotel je speciální tím, že termální voda pochází přímo z blízkého Margaret Island a má veškeré vybavení a služby, které jsou potřebné k odpočinku a načerpání nové energie.

K vybavení patří bazén, dva termální bazény, finská sauna, parní lázeň a jacuzzi, ve kterých můžete relaxovat a užívat odpočinku po náročném dni.

Spa Aquincum a wellness centrum nabízí širokou škálu fitness a wellness zařízení, včetně relaxačních, oživujících masáži.
 
Tyto lázně jsou obohaceny bylinkami a aromatickým olejem, jako jsou divoké růže a levandule. Hotel nabízí také De Luxe masážní balíčky, které trvají 20 až 120 minut a také Day Spa balíčky.
Vkusně zařízené pokoje typu Superior mají kvalitní nábytek v teplých barvách, který vytváří přátelskou atmosféru a ideální podmínky pro příjemný pobyt.
Restaurace nabízí široký výběr maďarské a mezinárodní kuchyně, který je synonymem kvality, jednoduchosti a čerstvých výrobků.
Nabídka je neustále aktualizována v souladu s nejnovějšími trendy sezóny a nejčerstvějších ingrediencemi. Na výběr jsou přepychové steaky, zdravé a čerstvé saláty a tvůrčí dezerty.Nabízejí také celou řadu vegetariánských jídel. Bohatý výběr místních a mezinárodních vín.
 
Budapešť je nejen překrásné město se zajímavou polohou, ale je jediným hlavním městem na světě, ve kterém se nacházejí horké prameny. Dvě místa v Budapešti jsou součástí světového kulturního dědictví UNESCO: Dunajská panorama Budapešti, Budínská hradní čtvrť a historická čtvrť v okolí ulice Andrássy út.
Parlament postavený v neogotickém stylu byl vybudován na přelomu století a stal se symbolem Budapešťské panoramatu na Dunaji.
 
Symbolem Budy je pahorek Gellért, který poskytuje návštěvníkům překrásný výhled. Na vrcholu pahorku se nachází Citadela, která byla vybudována v 19. století pro účely pozorování města. Na úpatí pahorku Gellert se nachází několik léčebných lázní.
Nejdůležitějšími pamětihodnostmi jsou Královský palác, chrám Sv. Matiáša, Dům maďarských vín, Budínský hradní labyrint a Rybářská bašta nedaleko Budínského hradu.
 
Budu a Pešť spojuje devět mostů, které zdobí Budapešťský úsek Dunaje. Margaretin ostrov (Margitsziget) tvoří zelenou plochu mezi Margaretin a Arpádova mostem.

 

Máte dotazy na termíny, vybavení hotelu či na cokoliv jiného?

Rádi vám odpovíme na telefonním čísle 222 231 630

nebo e-mailu zajezd@primazajezd.cz 

 

DOBA PRO REZERVACE A DOTAZY: Pondělí - Pátek od 09:00 do 17:00.