Aparthotel Voramar, Španělsko, Španělsko pevnina, Costa Dorada, 14.9.2017, Polopenze
Aparthotel Voramar
Termín:
14.9. – 21.9.2017
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:115849555
7 430 Kč 290 € (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
CAMBRILS Původně rybářská vesnice je jedním z nejoblíbenějších dovolenkových míst na pobřeží Costa Dorada. 110 km jižně od Barcelony najdete nádhernou písčitou pláž s modrou vlajkou, kterou lemuje po celé délce cyklostezka. Cambrils je klidnější alternativou k sousednímu Salou. Staré město s původní bránou Nucli Antic leží asi 1 km od přístavu směrem do vnitrozemí, na levé straně řeky Riera d'Alforja. Díky přírodním podmínkám a zábavnímu parku PORT AVENTURA je nedalekém Salou je Cambrils ideálním místem pro nádhernou dovolenou. Poloha: Prázdninová rezidence se zahradou se nachází 50 m od krásné písčité pláže v lokalitě Vilafortuny v rezidenční hotelové zóně. Do centra starého města Cambrils, vzdáleného 2,5 km, lze dojet místní dopravou. Místo je vhodné pro návštěvu zábavního parku Port Aventura v Salou, který je vzdálený 10 km.
Ubytování
prostorné apartmány mají koupelnu a WC, balkón, klimatizaci, TV-SAT, telefon a trezor. V kuchyňce lednička, mikrovlnná trouba, elektrický vařič, kávovar. APT 2/4: Ložnice se dvěma lůžky a obývací část s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro dvě osoby. Maximální obsazení 4 osoby a 1 dítě do 2 let. APT 2/5 (pouze na vyžádání): Ložnice se třemi lůžky a obývací část s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro dvě osoby. Maximální obsazení 4 osoby a 1 dítě do 12 let.
Sport a zábava
Plážové sporty, denní i večerní animační programy v hotelu, hotelová sportoviště. Zábavní park Port Aventura.
Vybavení
Velký bazén pro dospělé a děti, sluneční terasa s lehátky, dětské hřiště, půjčovna jízdních kol. Restaurace, bar/kavárna, minimarket. Internet za poplatek. Možnost parkování. Zábavní program pro celou rodinu organizuje místní tým animátorů.
Stravování
POLOPENZE (snídaně+večeře) nebo PLNÁ PENZE (snídaně+obědy+večeře). Všechna jídla jsou podávána formou bufetu, galavečeře - katalánská kuchyně, příprava jídel před hosty, dětský bufet.. .
Pláž
Písčitá pláž. Pronájem lehátek a slunečníků na místě.
Doprava
DOPRAVA AUTOKAREM - COSTA DORADA Luxusní dálkové autobusy jezdí do Španělska v období 26.05. - 01.10.2017 v 7/14-denních cyklech . Výstupní místo ve Španělsku: Salou - Place de Europa (i pro hotely v Cambrils). Cestující do Cambrils musí ze Salou cestovat taxíkem, autobus do Cambrils zajíždí je se skupinami nejméně 10 osob. Sleva při koupi zájezdu autobusem do 28.02. - 100 Kč, platí i z dětských cen. Jednosměrná jízdenka: sleva 40% z ceny obousměrné jízdenky. U pobytů delších než 2 týdny bude účtována 2 x jednosměrná jízdenka. Cena dopravy 3.490,- je započtena v příslušných cenách s autokarovou dopravou. Nástupní místa: Základní trasa ZDARMA: Praha, Beroun, Hořovice (Žebrák), Rokycany, Plzeň, Rozvadov. Svozová místa - za příplatek 100 Kč: Domažlice, Horšovský Týn, Holýšov, Kdyně, Klatovy, Přeštice. Svozová místa - za příplatek 250 Kč: Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Humpolec, Jablonec/N., Jihlava, Kolín, Liberec, Mladá Boleslav, Pardubice, Příbram, Strakonice, Tábor, Turnov, Písek, Velké Meziříčí. Svozová místa - za příplatek 350 Kč: Kuřim, Olomouc, Prostějov, Přerov, Vyškov. Svozová místa - za příplatek 400 Kč: Frýdek-Místek, Hranice, Nový Jičín, Ostrava, Příbor. Svozy z Moravy mají přestupní stanici v Brně, svozy ze severu a východu mají přestup v Praze. Svozy z jižních Čech jsou s přestupem v Plzni. Do Salou a Cambrils pokračuje z Costa Brava jen jeden bus, počítejte s přestupem na poslední zastávce ve Španělsku. Pro uskutečnění svozu je podmínkou alespoň 4 osoby v odjezdovém místě. Odjezd z ČR: pátek v ranních/dopoledních hodinách. Příjezd do ŠP: sobota v dopoledních hodinách. Odjezd ze ŠP: sobota v odpoledních/večerních hodinách. Příjezd do ČR: neděle v odpoledních hodinách. Další podmínky autobusové přepravy a obecné informace a vysvětlení najdete ZDE: web CK DOPRAVA LETECKY - COSTA DORADA Odlety z Prahy (PRG) do Barcelony (BCN) a zpět 5-7 x týdně. Přímý let trvá cca 2,5 hodiny. Nabízíme pobyty na 6, 7, 10, 14 nocí, případě libovolné termíny po dohodě. . Cena letecké dopravy 7.990,- je započtena v příslušných cenách s leteckou dopravou. Letecká doprava s transferem do letoviska Salou.
V ceně je společný transfer z/na letiště Barcelona. Individuální transfer - ceny na vyžádání. Cena pro dítě do 24 měsíců věku: 2.290,- Kč. Sleva při koupi leteckého zájezdu do 28.02. - 200 Kč. Kombinace bus/letadlo v libovolném termínu: 5.990 Kč, děti do 2 let 2.990 Kč. K všem letenkám se vztahují tyto obchodní podmínky: • Na objednané letenky se nevztahují běžné stornopodmínky a stornopoplatky CK. Objednané a zaplacené letenky jsou nevratné a nepřenosné (tzn. stornopoplatek je 100%), vrací se taxa započtená v ceně letenky (1.090 Kč) a případný palivový příplatek. Storno letenky lze pojistit za 190 Kč/os. • Palivový příplatek může být doúčtován dle aktuální výše 3 týdny před odletem. • Letenku obdrží cestující v elektronické podobě současně s informacemi k zájezdu, tj. 7 dní před odletem.
PRO AUTOTURISTY Cestujete-li do Španělska vlastním vozem, můžeme nabídnout nocleh po cestě ve Francii (oblast Strasbourg, Dijon, Lyon, ...-podle zadání). Cena: 750 Kč/os./noc, děti do 12 let se slevou 50%. Cena platí pro hotel, pokoje s vlastním příslušenstvím, bez snídaně (+120 Kč/os.). Ve Španělsku se dá parkovat na ulici zdarma, pokud není zpoplatněno nebo omezeno, na hotelových parkovištích nebo na dalších veřejných parkovištích. Veřejná parkoviště a hotelová parkoviště jsou zpoplatněná (8-20 €/den) a nejsou hlídaná.
Poznámka
První a poslední služba
Čerpání první a poslední služby závisí na příletových a odletových časech.
V případě příletu v pozdních nočních hodinách může být první služba snídaně. V případě časných odletů může být poslední služba večeře den před odletem nebo snídaně v den odletu.
Dle konkrétních letových časů si CK vyhrazuje právo na změnu bez nároku na náhradu nečerpaných služeb.
V ceně
Pobyt v hotelu s polopenzí, plnou penzí, asistence delegáta. Jiné a prodloužené termíny jsou možné na vyžádání.
Slevy
Dětské slevy (platí v případě dvou plně platících osob, započteny v dětských cenách): 1. dítě 2 - 12,99 let pobyt ZDARMA v termínech do 28.07. a od 11.09., 2.+3. dítě 2 - 12,99 let pobyt SE SLEVOU 50%. Sleva dospělý na přistýlce: 25 % (3. + 4. dospělý. Časová sleva 10% při pobytech nad 7 nocí platí do odvolání pro termíny v období 22.04. - 03.08. a 26.08. - 01.10. V termínech v období 22.04.-06.05. a 17.06.-23.06. a 23.09.-01.10. je plná penze za cenu polopenze. Další věrnostní a speciální slevy až 5 %.
Příplatky
Příplatek za pobyt kratší než 4 dny je 15-25%. Cestovní pojištění: za příplatek POVINNÉ: Pobytová taxa (platí pro pobyty od 01.07.2016): Hotely a apartmá 1,2,3*: 1,10 - 1,65 EUR/os./den, Hotely a apartmá 4-5*: 2,20 EUR/os./den. Od 9. dne pobytu je taxa zlevněná o 50%. Děti do 16 let taxu neplatí. Taxa se platí na recepci.
Pořadatelem tohoto zájezdu je CAMPANATOUR, s.r.o., IČ 62619012.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK