Bluesun hotel Elaphusa, Chorvatsko, Střední Dalmácie, ostrov Brač, Bol, 26.9.2017, Polopenze
Bluesun hotel Elaphusa
Termín:
26.9. – 1.10.2017
Změnit termín
Délka:6 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:116340879
8 690 Kč 339 € (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

50 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Přímo na pláži
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Vhodné pro děti
  • Wellness
  • Sportovni aktivity
Poloha
Hotel Elaphusa se nachází v bezprostřední blízkosti pravé chorvatské znamenitosti a nejznámější chorvatské pláže, pláže Zlatni rat. Ve snaze být hoden místa, na kterém se nachází, byl hotel Elaphusa v uplynulých letech od základů obnoven, dostavován a vylepšován, aby svým hostům, kteří jsou v něm jak obchodně tak i na dovolené, nabídl kvalitní služby, zdokonalované po desetiletí hoteliérské tradice, a špičkové hotelové ubytování na Brači, perle chorvatského Jadranu. Krátká procházka vás z hotelu dovede k proslulé pláži Zlatni rat, kde průzračně čisté moře vždycky vábí k osvěžení. Hotel je vzdálen 50 m od moře.
Sport a zábava
Krátká procházka vás z hotelu dovede k proslulé pláži Zlatni rat, kde průzračně čisté moře vždycky vábí k osvěžení. Dovolená s přáteli Milovníci zábavy při sportu si mohou vybrat z mnoha sportů jako jsou: Tenis (26 hlinitých kurtů) Potápění Bowling Plážový volejbal Fotbal (travnaté hřiště) Windsurfing Kajak surfování Pronájem jízdních kol Indoor golf Košíková Házená Koulení Fitness
Cena za jednu osobu zahrnuje
* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou * pobytovou taxu
Cena nezahrnuje
* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
Vybavení hotelu
Grand hotel Elaphusa je jedním z největších hotelů v Bluesun skupině, a hotelová nabídka je jednou z nejbohatších v Chorvatsku: dovolená, kongresy, wellness, tenis, indoor golf, kuželky, disko a taverna jsou jen některé z důvodů, proč hotel Elaphusa v Bolu hostí četné chorvatské významné osobnosti z politiky, sportu a show businessu. Pro hosty hotelu je zajištěné parkoviště pro automobily bez doplatku. Recepce hotelu pracuje 24 hodin denně a vedle ní se nachází také směnárna. Indoor golf Disko bowling Kongresové centrum Přístup k internetu Konoba “Vallum”, à la carte Aperitiv bar “Ela” s terasou Café & koktail bar “Bolero” Disko klub “Elaphusa” Živá hudba Vnitřní bazén se slanou vodou Venkovní bazén se slanou vodou Bazén pro děti Dětské hřiště Mini klub pro děti Thalasso wellness Kadeřnický salon Sportovní centrum Tenisové kurty Tenisová škola Pronájem jízdních kol Lékař na dotaz Směnárna
Vybavení pokoje
Hotelové ubytování zahrnuje celkem 306 prostorných hotelových pokojů a suitů, rozdělených do 4 hotelových bloků. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, telefonem, wifi připojením k internetu zdarma, SAT-TV, minibarem, koupelnou s WC, vysoušečem vlasů a trezorem.
Stravování
Polopenze formou bufetu.
Pro děti
Dovolená pro děti: Bazén pro děti Dětské hřiště Dětská animace Mini klub pro děti Mini disko Tenisová škola Bazén pro děti Pronájem jízdních kol Výlety (v doprovodu rodičů)
Náš názor
Hotel Elaphusa nabízí celou řadu rozmanitých zážitků a služeb, a snaží se maximálně přizpůsobit potřebám a přáním svých hostů.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Snail Travel International a.s., IČ 28481020.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK