Bora Bora (Tahiti) – romantika v ráji, Francouzská Polynésie, 24.2.2018, Snídaně

Bora Bora (Tahiti) – romantika v ráji

Bora Bora (Tahiti) – romantika v ráji
Termín:
24.2. – 6.3.2018
Změnit termín
Délka:11 dní
Doprava:letecky (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:118241988
78 990 Kč 3 074 € (-0 %)
Popis
Možná nejlepší dovolenková lokalita na světě, to je úžasný ostrov Bora Bora. Dovolená snů téměř pro každého člověka se Vám nabízí za neskutečně přijatelnou cenu. Čeká Vás nádherný ostrov, průzračné laguny a krásné pláže, neuvěřitelně bohatý podmořský život a romantické prostředí, jako stvořené pro líbánky nebo dovolenou Vašeho života. Ubytování v krásném resortu Le Maitai.
Ubytování
v resortu Le Maitai na Bora Bora, v pokoji Garden room
Sport a zábava
Fakultativní zábava:
Výlet lodí, šnorchlování, potápění, kajaky, windsurf, výlet po ostrově a mnohé další
Další informace
Cena tohoto zájezdu obsahuje letenku knihovanou v optimální knihovací třídě. Cena zájezdu se může lišit dle vyprodanosti letenek na Vámi zvolený termín.
Počátek tohoto zájezdu si můžete zvolit na jakýkoliv den v roce, stejně tak doba zájezdu může trvat libovolně dle Vašeho přání.
Stravování
snídaně
Doprava
letecky
Program
1. den
Vídeň (Praha) - Tahiti

Let na trase Vídeň – Tahiti s přestupem v Los Angeles. Jídlo v letadle je v ceně letenky.

2. den
Tahiti – Bora Bora

Ranní přílet do Papeete na Tahiti. Přestup na krátký lokální let z Papeete na ostrov Bora Bora. Po příletu na Bora Bora zajištěn transfer do Vašeho hotelu – resortu Le Maitai. Ubytování v pokoji Garden room s veškerým komfortem (nadstandardní pokoje a domečky na vodě za příplatek, viz sekce za příplatek). Resort se nachází přímo u jedné ze známých pláží Bora Bora, Matira Beach. Všechny snídaně na Bora Bora v ceně.

3. - 8. den
Bora Bora (s)

Volný den pro odpočinek a Vaše vlastní aktivity nebo prohlídku ostrova. Nabízí se zde výběr doplňkových aktivit a výletů za příplatek: vodní sporty, výlety lodí se šnorchlováním, potápěním, výlety po ostrově apod. Nocleh v resortu Le Maitai - Garden room s veškerým komfortem.

9. den
Tahiti odlet (s)

Poslední den na Tahiti, transfer na letiště a lokální let zpět do Papeete (hlavní letiště Tahiti) v návaznosti na Vaši mezinárodní letenku. V Papeete přestup na Váš mezinárodní let zpět do Evropy.

10. - 11. den
Přílet domů

Přílet domů a konec programu.
Cena zahrnuje
- zpáteční letenku Vídeň – Tahiti, včetně letištních poplatků a tax
- zpáteční lokální letenku na Bora Bora
- 7 nocí v resortu Le Maitai na Bora Bora, v pokoji Garden room
- všechny snídaně na Bora Bora
- transfery z letiště do hotelu a zpět
- pojištění CK proti úpadku

(s – snídaně, o- oběd, v – večeře)

Výše uvedená cena je uvedena za 1 osobu sdílející dvoulůžkový pokoj s dalším cestujícím.
Cena nezahrnuje
Osobní pojištění, stravování kromě snídaní, služby neuvedené v programu.

Za příplatek:
Polopenze v resortu Le Maitai po dobu pobytu, cena: 12.500 Kč na osobu
Příplatek za Beach bungalow (domeček na pláži) 17.500 Kč na osobu
Příplatek za Overwater bungalow (domeček na vodě) 29.990 Kč na osobu

Fakultativní výlety:
Výlet lodí, šnorchlování, potápění, kajaky, windsurf, výlet po ostrově a mnohé další.
Pořadatelem tohoto zájezdu je dovolená-na-přání s.r.o., IČ 06518770.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK