Kempinski Hotel Adriatic, Chorvatsko, Istrie, 14.9.2017, Snídaně

Kempinski Hotel Adriatic starstarstarstarstar

Kempinski Hotel Adriatic
Termín:
14.9. – 18.9.2017
Změnit termín
Délka:5 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:116034951
15 890 Kč 619 € (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

100 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén vnitřní
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Vhodné pro děti
  • Wellness
  • Sportovni aktivity
Poloha
Kempinski Adriatic hotel je luxustní Golf &Spa Resort na Istrii a je umístěn v Savudriji, pouhých 5 km od hranic se Slovinskem a 85 km od letiště v Terstu.
Cena za jednu osobu zahrnuje
* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou
Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu

parkování v garáži 20,-Eur/den
Vybavení hotelu
Kempinski hotel Adriatic nabízí překrásné prostředí s výhledem na Jaderské moře, s18-ti jamkovým golfovým hřištěm. Po golfu můžete relaxovat v řecko-římských lázních Carolea spa, které se rozkládají na ploše 3000 m2. V lázních je Vám k dispozici jeden krytý bazén a dva nekryté vyhřívané bazény, vířivky, pokoje pro zkrášlovací kúry a různé aroma-terapeutické sauny, parní koupele, římské lázně, mrazící místnost, relaxační místnost s vodními postelemi atd. Pro milovníky aktivnější formy odpočinku je zde moderně vybavená posilovna, osobní trenér a 4 tenisové kurty. V hotelu jsou Vám k dispozici 3 restaurace a 4 bary.
Vybavení pokoje
​Hotel má k dispozici 186 pokojů, z cehož je 19 luxusních apartmá. Všechny pokoje jsou vybaveny balkónem či terasou s výhledem na moře či do zahrady, koupelnou s oddělenou vanou a sprchou, Bang Olufsen TV, zdarma připojení k internetu.
Stravování
Snídaně formou bufetu s možností dokoupení polopenze.
HODNOCENÍ TripAdvisor


Sport a zábava
Golf v nádherném severochorvatském přímořském letovisku Savudria, poblíž Umagu. Díky příznivému klimatu zde můžete hrát golf takřka celoročně (přece jen je dobré vynechat období prosinec – únor). Najdete zde nové, krásné přímořské 18 jamkové golfové hřiště, výhodné Green Fee a ubytování vedle golfového hřiště. Výborné podmínky pro předjarní golfový trénink, vyhledávaná je zde také letní golfová dovolená s koupáním v moři a bazénech. Bezproblémový dojezd autem (vezete si sebou vše co potřebujete), je to nejbližší (konkuruje mu jen italský Golf Club Grado) přímořské golfové hřiště (jen 640 km z Brna, 780 km z Prahy).GOLFOVÉ HŘIŠTĚ GOLF CLUB ADRIATIC

První 18 jamkové mistrovské hřiště na Istrii bylo otevřeno v roce 2009. Architektem hřiště je Diethard Fahrenleitner, oceněný za několik projektů v Rakousku. Jedná se o golfové hřiště v celkové délce 6 360 m, na ploše 80 hektarů, PAR 72. Hřiště je citlivě propojeno s okolní krajinou, najdete zde část kopcovitou na kterou navazuje několik širokých, údolních jamek. Vše je doplněno několika jezírky, mnoha bunkry a typickou středomořskou vegetací. V prvých letech po otevření se zde projevila určitá nezkušenost s golfem (rozhodně to není chorvatský národní sport) a hřiště bylo poměrně hodně (zaslouženě) kritizováno. Situace se však prudce mění, v posledních létech se podařilo většinu chyb napravit a také hodnocení hřiště se hodně zlepšilo (většinou získává 3 – 4 hvězdičky z 5 možných). A tak se i náročnějším golfistům otevřelo nové, blízké přímořské hřiště s možností ubytování prakticky na hřišti (a mořem 250 m od jamky č. 1).

K tréninku zde samozřejmě najdete driving range (spíše na železa a kratší dřeva), velký putting green, chipping green, bunkr.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Snail Travel International a.s., IČ 28481020.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK