Olé Tenerife Tropical, Španělsko, Španělsko ostrovy, Kanárské ostrovy, Tenerife, Playa de las Américas, 13.5.2018, Snídaně
Olé Tenerife Tropical
Termín:
13.5. – 20.5.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Krakow)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:129246741
14 744 Kč 574 € (-0 %)
550 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Vhodné pro děti
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Ole Tropical Tenerife Hotel
Ubytování

K dispozici jsou: jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje.

Hotel nabízí 189 pokojů, které jsou vybaveny: klimatizace, minibar, Sat, TV, trezor (za poplatek), telefon, koupelna.

Poloha

Ole Tropical Tenerife Hotel odpočívá v klidné části pobřeží Adeje v letovisku Playa De Las Americas. Pláž je vzdálena 400 m od hotelu. V blízkosti se nachází množství obchodů, barů, restaurací. Golf Las Américas Golf Course je vzdálen od hotelu cca 5 min. jízdy.

Vzdálenost od letiště TFS cca 15 km.

Služby hotelu

24 hod. služby recepce, výtah, internetový koutek za poplatek, bezplatný internetový přístup (wifi), mini market, soukromé venkovní parkoviště, venkovní bazén, sluneční terasa, pool bar, slunečníky, zahrada, hry, aktivity a zábava pro děti, mini club.

Stravování

Možnost stravování: bez stravy, snídaně, polopenze, all inclusive light (plná penze s nápoji).

Hotel nabízí široký výběr jídel v hotelové bufetové restaurací, nápoje a občerstvení je k dispozici u baru, Palapa Bar u bazénu, Lobby bar, koktejl bar, La Spiga Bar s živou hudbou.

Doprava

Letecká doprava je zajištěna na pravidelných linkách. V ceně dopravy je zahrnuta příruční zavazadla standardních rozměrů a transfer z letiště do hotelu a zpět. Informaci o letecké společnosti, letových časech a přesné informace o zavazadlech pro konkrétní termín vám rádi poskytneme na vyžádání.

Cena zahrnuje

letecká doprava, letištní poplatky, příruční zavazadlo, ubytování ve vybraném hotelu na vybraný počet nocí a s vybraným stravováním, transfer z letiště do hotelu a zpět, kapesní průvodce, pojištění insolventnosti

Cena nezahrnuje

služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně), doporučený příplatek za cestovní pojištění, možnost příplatku za registrované zavazadlo

Poznámka

Cena zájezdu je kalkulována na základě ceny letenky na pravidelné lince a dostupnosti ubytování a je denně aktualizována. Při objednání je nutné zadávat celá jména pasažérů, tak jak jsou uvedeny v cestovním dokladu. Změna jména po zakoupení dokladů není možná!

Cena zahrnuje
letecká doprava, letištní poplatky a příruční zavazadlo, 7x ubytování ve vybraném hotelu s vybraným stravováním: Snídaně - Bed & Breakfast (BB), transfer letiště - hotel - letiště, pojištění insolventnosti
Cena nezahrnuje
doporučený příplatek za cestovní pojištění, vstupy (muzea a památky) a výlety, místní taxy, možnost příplatku za registrované zavazadla do podpalubí, služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně)
Pořadatelem tohoto zájezdu je SOLARTOUR, s.r.o., IČ 44665491.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK