Potápění se žraloky na Fiji, Fidži, 6.3.2018, Snídaně

Potápění se žraloky na Fiji starstarstarstar

Potápění se žraloky na Fiji
Termín:
6.3. – 16.3.2018
Změnit termín
Délka:11 dní
Doprava:letecky (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:118242434
65 990 Kč 2 568 € (-0 %)
Popis
Potápění ve vyhlášené oblasti na Fiji, v oblasti Beqa Lagoon, kde se budete potápět až s 8 druhy žraloků, toto místo patří mezi nejvyhlášenější na světě a pro Vás se tak otevírá šance na nejlepší ponory Vašeho života! Další ponory jsou na korálových útesech. Pobyt v krásném hotelu ležícím na bílých plážích oblasti Suva na Fidži. Hotel Pearl South Pacific nabízí nádherné prostředí pro odpočinek a také mnoho aktivit pro zpestření dovolené. Hotel je umístěn přímo na pláži a najdete také spoustu krásných pláží v jeho okolí. Zdejší podmínky pro potápění a šnorchlování jsou vyhlášené. Obyvatelé Fiji mají pověst velmi přátelských lidí a Vy se můžete počas pobytu seznámit s jejich kulturou. Výborná kombinace aktivní dovolené a pobytu v krásném prostředí.
Ubytování
4* hotel The Pearl South Pacific se snídaní
Poloha
Fiji – Suva
Sport a zábava
používání bazénů, nemotorizované vodní sporty a zapůjčení šnorchlovací výbavy
Další informace
V měsících leden až březen je na Fiji období dešťů (horko a časté přeháňky).
Cena tohoto zájezdu obsahuje letenku knihovanou v optimální knihovací třídě. Cena zájezdu se může lišit dle vyprodanosti letenek na Vámi zvolený termín.
Počátek tohoto zájezdu si můžete zvolit na jakýkoliv den v roce, stejně tak doba zájezdu může trvat libovolně dle Vašeho přání.
Zajistíme také prodloužení cesty o zastávku na Nový Zéland nebo v Austrálii.
Stravování
snídaně
Doprava
letecky
Program
1. - 2. den
Vídeň (Praha) - Fidži

Let na trase Vídeň – Fidži (Nadi) s přestupem dle letenky a jídlem v letadle. Odlety z Vídně každou sobotu. Odlety z Prahy sobota a pondělí (odlet z Prahy za příplatek)

3. den
Fidži

Ráno přílet do hlavního města na Fiji, Nadi. Po příletu Vás bude čekat místní průvodce, který Vás odveze komfortním autem do hotelu, cesta po pobřeží asi 2 hodiny. Ubytování v 4* hotelu The Pearl South Pacific v pokoji Garden room s klimatizací, TV, balkón, internet.

Potápění – v ceně zájezdu máte 8 ponorů, z toho 2 ponory se žraloky. Tyto ponory se žraloky jsou oceněným potápěčským programem „The World‘s No.1 Shark dive“, kdy se budete potápět až s 8 druhy žraloků (bull shark, tiger sharks, silvertips, lemons a další)! Tuto životní příležitost si nemůžete nechat ujít. Dále se potápíte na korálových útesech, některé ponory jsou k vrakům lodí a je tak zaručena skvělá pestrost.

V ceně máte každý den snídani formou švédských stolů, nemotorizované vodní sporty, šnorchlovací vybavení, volejbal a vstup do posilovny.

4. - 9. den
Fidži – Pearl South Pacific (s)

Dnes máte na programu 2 ponory v oblasti Beqa Lagoon, potápěčské vybavení je již v ceně. Zbytek dne volno pro relax nebo vlastní aktivity.

V ceně máte snídani formou švédských stolů, obědy a večeře jsou individuální, k dispozici máte v hotelu 4 restaurace a 6 barů s typickou fidžijskou i mezinárodní kuchyní.

10. den
Odlet z Fidži (s)

Ráno po snídani zajištěn transfer komfortním autem na letiště a odlet dle mezinárodní letenky zpět do Evropy.

11. den
Přílet domů

Přílet domů a konec programu.
Cena zahrnuje
- zpáteční letenku Vídeň – Fidži, včetně letištních poplatků a tax
- zpáteční transfer z hotelu do hotelu komfortním autem s přivítaním na letišti
- 7 nocí ve 4* hotelu The Pearl South Pacific se snídaní
- 8 ponorů v oblasti Beqa Lagoon, potápěčské vybavení v ceně
- zdarma používání bazénů, nemotorizované vodní sporty a zapůjčení šnorchlovací výbavy
- pojištění CK proti úpadku
(s – snídaně, o - oběd, v – večeře)

Cena je kalkulována na základě dvou osob sdílející dvoulůžkový pokoj.
Cena nezahrnuje
Osobní pojištění, služby neuvedené v programu.

Za příplatek:
Příplatek za odlet z Prahy, cca 4.500 Kč
Prodloužení pobytu o další dny Noční ponor, cena: 1.700 Kč
Potápěčský kurz (Padi Open Water, 4 dny) – kontaktujte nás
Příplatek za Ocean view room (pokoj svýhledem na moře) 3.600 Kč na osobu
Příplatek za Ocean view Penthause suite (apartmá s výhledem na moře) 18.000 Kč na osobu
Pronájem komfortního auta na 1 den, cena: 2.200 Kč
Pořadatelem tohoto zájezdu je dovolená-na-přání s.r.o., IČ 06518770.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK