Royal Olympic, Řecko, Řecko pevnina, Atény, 14.9.2017, Snídaně
Royal Olympic
Termín:
14.9. – 16.9.2017
Změnit termín
Délka:3 dny
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:116034197
14 790 Kč 576 € (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Poloha
Pětihvězdičkový Royal Olympic Hotel najdete jen kousek pěšky od Akropole. Má praktickou centrální polohu a stojí nedaleko malebné čtvrti Plaka. Od hotelu Royal Olympic bez problémů dojdete pěšky k celé řadě restaurací a obchodů. Přímo naproti stojí chrám Dia Olympského. Athénské mezinárodní letiště je odtud vzdáleno 33 km.
Cena za jednu osobu zahrnuje
* leteckou přepravu Praha - Athény - Praha v nejnižší knihovací třídě včetně všech poplatků * privátní transfer letiště - hotel - letiště * 2,3,4x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní
Cena nezahrnuje
* příplatek za vyšší knihovací třídu, je-li letenka za kalkulovanou cenu již v době rezervace vyprodaná * pojištění léčebných nákladů v zahraničí a storna zájezdu
Vybavení hotelu
K rekreačnímu zázemí hotelu patří bazén a knihovna. V hotelu Royal Olympic je také posilovna. Po celém hotelu funguje bezplatné připojení Wi-Fi. Nechybí zde ani obchody, včetně klenotnictví a prodejny suvenýrů.
Vybavení pokoje
Royal Olympic Hotel nabízí ubytování v odhlučněných klimatizovaných pokojích s pracovním stolem, toaletními potřebami a župany. Ke standardnímu vybavení patří také satelitní a kabelová TV i rádio. Luxusní pokoje skýtají výhled na Diův chrám nebo na zahradu s plaveckým bazénem.
Stravování
Ioannis Restaurant v zahradě na střeše skýtá nádherný výhled a podává tradiční pokrmy řecké kuchyně. Na koktejly zve Roof Garden Bar, odkud máte výhled na řadu aténských památek.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Snail Travel International a.s., IČ 28481020.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK