Sol Aurora, Chorvatsko, Istrie, Umag, 30.9.2017, Polopenze
Sol Aurora
FM
Termín:
30.9. – 7.10.2017
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:109876732
6 690 Kč 261 € (-0 %)
100 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Přímo na pláži
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Vhodné pro děti
  • Sportovni aktivity
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel SOL AURORA
Poloha
POLOHA: v turistickém komplexu Katoro, 2,5 km od města Umag.VZDÁLENOST OD PLÁŽE A DRUH PLÁŽE: 50 metrů, betonová, částečně skalnatá.BAZÉN: venkovní bazén se sladkou vodou o velikosti 350 m2. SLUŽBY: snídaně formou bufetu a večeře formou bufetu s show cookingem do 24.5. a od 10.9. dále.
ALL INCLUSIVE od 24.5. do 10.9. • snídaně, oběd a večeře formou bufetu • snack a fast food u bazénu od cca 11.00 do 17.00 hod. • „Dine out'' večeře a la carte na terase Bella Vista, 1 x při pobytu 7 dní, po předchozí rezervaci (v případě nepříznivého počasí přesunuto) • nápoje u jídel (domácí víno, točené pivo, voda, limonády, káva a čaj) • nápoje u baru od 8.00 do 24.00 hod (nealkoholické a alkoholické nápoje domácí výroby, espresso káva, čaj) • po předchozí rezervaci tenis, badminton, nordická chůze, zapůjčení kol. V hotelu stolní tenis, šipky, lukostřelba, střelba, pilates, aquaerobik, různé hry (šachy, domino, karty...) • denní a večerní animace pro děti a dospělé (Mini club, Activities club) • každodenní sportovní aktivity s možností zapůjčení sportovního vybavení (turnaje) • lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži (do obsazení míst) • půjčení ručníku k bazénu a na pláž (při zaplacení vratné kauce)KLIMATIZACE: společné prostory a pokoje.INTERNET: Wi-Fi zdarma.PARKOVÁNÍ: zdarma nebo za příplatek (exkluzivní parkoviště).POPIS: restaurace s terasou, restaurace a la carte, aperitiv bar, snack bar Bellavista s terasou, výtah, masáže, v blízkosti je sportovní centrum, jezdecké centrum, vodní sporty, aquagan, 400 m od hotelu 16 tenisových kurtů, košíková, minigolf, plážový volejbal, stolní tenis. Animační program pro děti a dospělé (mini klub pro děti od 5 do 12 let).POZNÁMKY: V TK Katoro jezdí turistický vláček. Dva pokoje v hotelu jsou přizpůsobeny pro pobyt invalidů.
Služby za poplatek
GOLD ALL INCLUSIVE ZAHRNUJE (za příplatek)v období all inclusive nabídky od 23.5. do 12.9.

každý den večeře na terase Bella Vista (od 20.00 do 22.00, s výjimkou „tématických večeří'')
mezinárodní alkoholické nápoje u baru od 8.00 do 24.00
20 % sleva na služby v a la carte restauraci O Grill v resortu Stella Maris
20 % sleva na masáže (nutná předchozí objednávka a rezervace) v hotelu Sol Aurora
bezplatné využívání tělocvičny (nutná předchozí objednávka a rezervace), v hotelu Sol Garden Istra
zdarma využívání lehátek a slunečníků na pláži.
Cena zahrnuje
CENY JSOU ZA OSOBU V KČ/ NÁSTUPY DO HOTELU V SOBOTU NEBO KAŽDÝ DEN
Cena nezahrnuje
PŘÍPLATKY: Single use 50 % (na vyžádání). Dětská postýlka ZDARMA. Za GOLD ALL INCLUSIVE 330 Kč/osoba/den (slevy pro děti jsou stejné jako za přistýlky). Při pobytu kratším než min. počet nocí 20 %. Možnost dokoupení autobusové dopravy. Pojištění 36 Kč/osoba/den
Poznámka
SLEVY v pokoji CLASSIC: Dítě do 3 let ZDARMA. Dítě od 3 do 9 let bez lůžka ZDARMA. Dítě od 3 do 12 let na základním lůžku 25 %.SLEVY v pokojích SUPERIOR a PREMIUM: Dítě do 3 let ZDARMA. Dítě od 3 do 12 let na přistýlce ZDARMA. Dítě od 3 do 12 let na základním lůžku 25%. Dítě od 3 do 9 let bez lůžka 50%. Dospělá osoba na přistýlce 25%.
Pořadatelem tohoto zájezdu je RELAX ADRIATIC, s.r.o., IČ 26890267.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK