Sunflower , Malta, Qawra, 18.10.2017, Polopenze
Sunflower
Termín:
18.10. – 25.10.2017
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:115620148
15 849 Kč 617 € (-12 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel Sunflower - SENIOR 55+
Popis
Městský hotel s výhodnou polohou nedaleko centra a promenády.
Ubytování
klimatizované pokoje, koupelna/WC, vysoušeč vlasů, satelitní televize, Wi-Fi připojení za poplatek, telefon, stropní ventilátor, trezor za poplatek a balkon.
Pokoj standard - rozloha 16m2
Pokoj superior - rozloha 20m2 (v pokoji je navíc stoleček a židličky na posezení, várná konvice)
Poloha
hotel se nachází v klidnější části nedaleko centra letoviska Qawra a 10 minut chůze od promenády, která spojuje letoviska Qawra a Bugibba. Podél promenády je hodně míst s možností koupání a také mnoho restaurací, kaváren, barů a obchodů. Nedaleko hotelu je autobusová zastávka. Hotel je vzdálen 20km od letiště a 15 km od hlavního města Valletta.
Vzdálenosti
vápencová pláž s betonovými platy a schůdky je v oblasti promenády vzdálené 500 m od hotelu. Spojení s pláží zajišťuje zdarma hotelový autobus. Další písečné pláže Golden Sands a Mellieha Bay jsou snadno dostupné autobusem.
Vybavení a služby
vstupní hala s recepcí, lobby bar, výtah, WI-Fi připojení v celém hotelu za poplatek, internetový koutek, restaurace, vnitřní bazén s vířivkou, wellness centrum, venkovní bazén s vířivkou umístěný na střeše hotelu s terasou na slunění, bar u bazénu, lehátka a slunečníky zdarma.
Stravování
polopenze, snídaně a večeře formou bufetu.
Doprava
letecky
Cena zahrnuje
leteckou dopravu Praha - Valletta - Praha
letištní taxy, transfery, služby delegáta
7x ubytování s polopenzí
pojištění CK dle zákona č. 159/1999
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu. Od 1.6.2016 Eco Taxu 0,5 EUR za osobu a den, splatnou při příjezdu na recepci hotelu.
Pořadatelem tohoto zájezdu je AGROLEX, s.r.o., IČ 27099407.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK