To nejlepší z Japonska, Japonsko, 2.10.2017, Snídaně

To nejlepší z Japonska

To nejlepší z Japonska
Termín:
2.10. – 10.10.2017
Změnit termín
Délka:9 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:116474335
52 490 Kč 2 043 € (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Cena za jednu osobu zahrnuje
Optimální letenku v ekonomické třídě Praha – Tokio, Ósaka – Praha (lze sestavit dle individuálního přání) Veškeré letištní taxy a poplatky Shuttle “door to door” Narita International Airport – hotel Transfer z centrální stanice Kjóta na letiště Kansai linkou Haruka – Kansai Area Pass Vlaková jízdenka z Tokia do Kjóta vlakem nejnovější soupravou NOZOMI 3 x ubytování se snídaní ve dvoulůžkovém pokojí v hotelu 3* v Tokiu 3 x ubytování se snídaní ve dvoulůžkovém pokojí v hotelu 3* v Kjótu Pojištění CK proti úpadku dle zákona 159/99 Sb
Cena nezahrnuje
Stravování kromě snídaní Vstupy do památek Místní dopravu v Tokiu, Kjótu či Ósace (tramvaje,metro,autobus, apod.) Fakultativní výlety Vlakové jízdenky kromě těch, které jsou vypsány “cena zahrnuje” Pojištění léčebných výloh Případný příplatek za jednolůžkový pokoj (na vyžádání v CK)
1.DEN
Praha – Tokio Odlet z Prahy či jiného evropské města do Tokia.
2.DEN
2.-4.den Tokio 3 dny v Tokiu je absolutní minimum, abyste byli schopni poznat atmosféru města. Pokud chcete těchto tří dnů využít co nejvíce, doporučujeme Vám strávit jeden z prvních dnů prohlídkou Tokia, kde navštívíte jeho nejpopulárnější atrakce. Je to efektivní způsob jak obsáhnout co nejvíce a ušetříte tím mnoho času v porovnání s tím, kdybyste chtěli všechna místa navštívit sami veřejnou dopravou. Zbývající 2 dny byste se měli snažit více vstřebat atmosféru této obrovské asijské metropole a navštívit „Elektrické město“, chrám Asakusa, prohlédnout si moderní mrakodrapy se spoustou neonů v oblasti Šibuja a strávit večer v Roppongisu s pulzujícím rušným nočním životem.
4.DEN
4.-6.den Kjóto “ Kjóto je považováno za centrum japonské kultury a přestože je to dnes moderní město, v mnoha směrech je stále velkým kontrastem k Tokiu. ” Z tokijského Centrálního nádraží se Šinkansenem dopravíte do stanice Kjóto. Cesta je přibližně 600 km dlouhá a trvá asi 2,5 hodiny. Pokud si cestou chcete prohlédnout horu Fudži, sedněte si u okének vpravo, horu uvidíte po cca 40 minutách jízdy. Kjóto je považováno za centrum japonské kultury a přestože je to dnes moderní město, v mnoha směrech je stále velkým kontrastem k Tokiu. Tokio a Kjóto mají zcela rozdílnou historii – Tokio bylo založeno před 400 lety politickými a vojenskými špičkami země a brzo bylo obydleno lidmi ze všech koutů Japonska a všech sociálních vrstev. Malá rybářská vesnice se tak velmi rychle stala kvetoucí metropolí s více než milionem obyvatel.
7.DEN
Kjóto – Praha odlet z Ósaky do Prahy.
Poznámka
Individuální poznávací zájezd.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Snail Travel International a.s., IČ 28481020.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK