Tonga – potápění s velrybami, Tonga, 8.3.2018, Snídaně

Tonga – potápění s velrybami starstarstar

Tonga – potápění s velrybami
Termín:
8.3. – 19.3.2018
Změnit termín
Délka:12 dní
Doprava:letecky (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:118242092
137 490 Kč 5 350 € (-0 %)
Popis
Unikátní zájezd na potápění s velrybami! Tento jedinečný zážitek si můžete dopřát plnými doušky během 9 dní pobytu na ostrovech Tongy. Budete obklopeni přírodním rájem s minimem turistů, neskutečnou podvodní rozmanitostí a těmi nejhezčími plážemi světa. To vše bude vyšperkováno plaváním s velrybami v jejich bezprostřední blízkosti! Zájezd, který si budete pamatovat celý život!
Ubytování
3* hotel
Další informace
Cena tohoto zájezdu obsahuje letenku knihovanou v optimální knihovací třídě. Cena zájezdu se může lišit dle vyprodanosti letenek na Vámi zvolený termín.
Odlet zajistíme v kterýkoli termín od července do října.
Zajistíme také prodloužení cesty o zastávku na Nový Zéland nebo v Austrálii.
Stravování
dle programu (s-snídaně, o-oběd, v-večeře)
Doprava
letecky
Program
1. - 2. den
Praha - Tonga

Let na trase Praha – Tonga s přestupem dle letenky. Odlety z Vídně každou sobotu. Odlety z Prahy sobota a pondělí (odlet z Prahy za příplatek)

3. den
Tonga (o, v)

Ráno přílet na Tongu. Zajištěn nejbližší lokální let na exotický ostrov Vava u, kde Vás bude již čekat průvodce a odveze Vás k ubytování. Následuje oběd. Volný zbytek dne na odpočinek.

4. - 9. den
Tonga – Vava u (s, o, v)

Začínáte 6 denní program, který je plný koupání a výletů lodí za velrybami. Budete mít spoustu příležitostí být ve vodě tváří v tvář těmto obrovským a krásným tvorům. Maximální počet 4 osob ve vodě s velrybami, to ještě umocní Váš zážitek. Ve volném čase koupání na krásných plážích a odpočinek. Program se bude odehrávat v několika lokalitách, Vaše ubytování je rozdělena do 2 různých lokalit, tak abyste poznali více z krás Tongy.

10. den
Tonga – (s, v)

Volný den na ostrovech Tonga, relax, koupání, užívání si nádherných ostrovů nebo výlety do okolí. Slavnostní typická večeře na rozloučenou. Den 11 Odlet z Tongy (s) Ráno po snídani zajištěn transfer na letiště pro lokální přelet na hlavní ostrov a hlavní letiště. Po příletu na hlavní ostrov odlet dle mezinárodní letenky zpět do Evropy.

Pokud by Váš mezinárodní let byl brzy ráno, zařídíme Vám extra nocleh na hlavním ostrově.

12. - 13. den
Přílet domů

Přílet domů a konec programu.
Cena zahrnuje
- zpáteční letenku Vídeň – Tonga, včetně letištních poplatků a tax
- lokální zpáteční let mezi ostrovy na Tonze
- zpáteční transfer z hotelu do hotelu komfortním autem s přivítaním na letišti
- 8 nocí ve 3* hotelu dle programu
- 6 denní program plavání a šnorchlování s velrybami, výlety lodí a průvodce
- veškeré stravování jak je uvedeno v programu
- pojištění CK proti úpadku
(s – snídaně, o - oběd, v – večeře)

Cena je kalkulována na základě dvou osob sdílející dvoulůžkový pokoj.
Cena nezahrnuje
Osobní pojištění, služby neuvedené v programu.

Za příplatek:
Prodloužení pobytu o další dny
Slevy
Nabízíme také poloviční program na ostrovech Tonga, pouze 4 denní plavání s velrybami, úspora 34.000 Kč na osobu z celkové ceny tohoto zájezdu.
Pořadatelem tohoto zájezdu je dovolená-na-přání s.r.o., IČ 06518770.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK