Vídeň pro děti, Rakousko, Vídeň, 8.5.2018, Bez stravy
Vídeň pro děti
Termín:
8.5. – 8.5.2018
Změnit termín
Délka:1 den
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:129117703
390 Kč 16 € (-0 %)
Popis

Město, které dospělé nadchne krásou svých památek má spoustu zajímavostí i pro děti. Vídeň je městem galerií, výstav a muzejních expozicí. Právě pro děti je zde ve známé muzejní čtvrti muzeum s názvem ZOOM, kde si užijí zábavu už ti nejmenší. Na rozloze 1600 m2 nabízí různé tématicky laděné výstavy a workhopy. Je zaměřené na poznávání světa, vědy, umění, kultury i historie zábavnou formou a návštěvníci se zde aktivně zapojují do různých činností, rozvíjí fantazii a kreativitu, takže mohou být námořníkem, malířem nebo třeba režisérem. Muzeum je rozděleno do několika částí podle věku, takže i starší se rozhodně nudit nebudou. Poté nás čeká návštěva v proslulém zábavním parku Prater s obrovským ruským kolem a spoustou atrakcí, kde si určitě každý z vás vybere tu pravou zábavu.

Jak probíhá cesta autobusem:

Před odjezdem z ČR autobus sváží klienty téměř z celé Moravy. Svoz začíná z Ostravy kolem 3. hod. ranní a končí v Hodoníně kolem 7. hod. ranní. Časy jsou orientační a mohou se měnit. Naší snahou je vyjít vstříc Vám, našim klientům, a umožnit tak pohodlné cestování ze svého města. Upozorňujeme také na možnost přestupu do jiného autobusu na území ČR.

Program:

v raních hodinách odjezd z hlavního nástupního místa v Hodoníně. Dopoledne přijedeme do Vídně, návštěva muzea. V odpoledních hodinách přejezd do Prátru, volný program. Odjezd zpět do ČR v odpoledních až veřerních hodinách.

Cena zahrnuje:

autobusovou dopravu z Hodonína, Břeclavi nebo Mikulova, služby průvodce v autobuse, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:

cestovní pojištění, vstupy, příplatek za nástupní místo - Kyjov 50 Kč, Brno a Uherské Hradiště 100 Kč Zlín, Kroměříž, Přerov, Prostějov, Olomouc 150 Kč, Frýdek-Místek, Ostrava 250 Kč.

Pokoje
Sedadlo 1+0
Cena zahrnuje
autobusovou dopravu, služby průvodce.
Cena nezahrnuje
příplatek za nástupní místo, cestovní pojištění, vstupy: zámek Schönbrunn: Imperial tour (22 pokojů/35 min.) - dospělý 11,5 EUR a dítě 8,5 EUR; Grand tour (40 pokojů / 50 min) – dospělý 14,5 EUR, dítě 9,5 EUR + český audio průvodce zdarma. Zoologická zahrada – dospělý 15 EUR, děti a mládež do 19 let 7 EUR. Vláček v zámeckém parku (1 jízda) – dospělý 2 EUR, dítě 1 EUR.
Poznámka
Prosím, dodržujte instrukce a pokyny průvodce během zájezdu, domluvené časy a místa srazu. Nedodržením daných pokynů vám zaniká nárok na kompenzaci dodatečných nákladů ze strany CK.
Pořadatelem tohoto zájezdu je TVARBET MORAVIA, a.s., IČ 13690558.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK