VIP Zurique, Portugalsko, 21.10.2017, -
VIP Zurique
Termín:
21.10. – 23.10.2017
Změnit termín
Délka:3 dny
Doprava:letecky (Praha)
Strava:-
Číslo zájezdu:117228551
15 890 Kč 619 € (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: VIP EXECUTIVE ZURIQUE
Poloha
Hotel se nachází v samém srdci Lisabonu v nové finanční zóně. V blízkosti je stanice tramvaje, metra, autobusu a taxi. Letiště je vzdáleno pouhých 15 minut cesty autem. Do centra je to pár minut peší chůze.
Sport a zábava
Venkovní bazén, zábava v centru města. Býčí aréna a botanická zahrada C.Gulbenkiana jsou vzdáleny cca 2 minity pěší chůze.
Cena za jednu osobu zahrnuje
* leteckou přepravu Praha - Lisabon - Praha v nejnižší knihovací třídě * 2,3,4x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní * privátní transfer letiště - hotel - letiště
Cena nezahrnuje
* příplatek za vyšší knihovací třídu letenky, je-li v době rezervace již nejnižší knihovací třída vyprodána * pojištění léčebných nákladů v zahraničí
Vybavení hotelu
Samozřejmostí je recepce se směnárnou, restaurace nabízející portugalské a mezinárodní speciality, bar, obchod se suvenýry, venkovní bazén, parkoviště pro 200 aut, jedno celé patro je vyčleněno pro konání kongresů a banketů.
Vybavení pokoje
Všech 252 pokojů (z toho 4 suite a 2 pokoje pro handicapované) je kompletně vybaveno a zařízeno pro vaše pohodlí. Klimatizace, SAT-TV, minibar, telefon s přímou volbou a trezor jsou samozřejmostí.
Stravování
Snídaně
Náš názor
Výhodná cena.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Snail Travel International a.s., IČ 28481020.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK